شركت طاهانت چهارمحال - ISDP چیست ؟
 

 

ISDP چیست ؟

 

براساس مصوبه جلسه 19 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورخ 3/10/1385 ساختار توزیع اینترنت در کشور در قالب تنها 2 مجوز زیر منظور گردیده است :

1.      ISDP ( توزیع کننده اینترنت )

2.      ISP ( عرضه کننده اینترنت )

به طور خلاصه ISDP وظیفه تامین پهنای باند متقاضیان اعم از ISP ها ، شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی ، دانشگاهها ، شرکت های PAP و بهره برداران نهایی را برعهده دارد .

براین اساس شرکت های مخابرات استانی اجازه فروش پهنای باند اینترنت به شرکت های دولتی که بیش از 51 درصد مالکیت دولتی دارند و دیگر بهره برداران نهایی و همچنین متقاضیان پهنای باند کمتر از 2 مگابایت بر ثانیه را ندارند .

تبصره :

1.      متقاضیان خصوصی که شامل دستورالعمل بالا نمی شوند ، می توانند در صورت صلاح دید مدیران و برحسب خدمات ارایه شده توسط ISDP ها ، پهنای باند درخواستی خود را از این شرکت ها تامین نمایند .

2.      درصورت احداث بیش از 3 شرکت دارای مجوز ISDP در یک استان شرکت های مخابرات استانی به هیچ وجه اجازه فروش و عرضه اینترنت را ندارند .

·        ISDP می بایست براساس ضمانت نامه چند صد ملییون ریالی حسن انجام تعهدات که نزد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارد به تکریم ارباب رجوع پرداخته و بهترین سرویس ممکن را به مشتریان خود ارایه نماید . ( انعطاف پذیری در خدمات ارایه شده توسط ISDP ها نسبت به مخابرات قابل توجه است . )

·        ISDP موظف به رعایت SLA ( تضمین سطح سرویس ) و پرداخت خسارت های احتمالی سرویس های تضمینی است .

·        ISDP قادر به توافق بسیار منعطف بر سر مسایل مالی و فنی با مشتریان که ویژگی بخش خصوصی است می باشد .

·        ISDP قادر به ارایه سرویس های مکمل و ارزش افزوده است . ( مشاوره و آموزش تخصصی رایگان مدیران و کارشناسان مسئول در سازمان های طرف قرارداد و ... )

·        ISDP با استفاده از شیوه های نوین ارتباطی هزینه تجهیزات شما را کاهش می دهد . ( طراحی و راه اندازی بسترهای Mesh برای اولین بار در ایران )

·        ISDP می تواند کمتر از 72 ساعت اینترنت را در محل مورد نظر تا هر سقفی که مشترک درخواست کرده باشد تحویل نموده و یا ارتقا نماید . ( این زمان براساس اولویت بندی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قابل کاهش می باشد . )

·        ISDP موظف به ارایه پشتیبانی 24 ساعته در تمام طول سال است . ( یکی از مزیت های ISDP ها نسبت به شرکت مخابرات پشتیبانی 24 ساعته از مشترکین خود درتمام نقاط استان می باشد . )

شرکت طاهانت چهارمحال و بختیاری افتخار دارد تا با عنایت به لطف پروردگار و در سایه اجرائیات اصل 44 قانون اساسی و توجهات ویژه مقام معظم رهبری در رابطه با تسهیل فعالیت بخش خصوصی در حوزه های اقتصادی کشور به عنوان اولین و تنها شرکت در عرضه خصوصی تامین پهنای باند عمده و اختصاصی تضمینی ( Dedicated ) در جایگاه اولین و بزرگترین ISDP در ساختار توزیع اینترنت استان خدمت نماید .

 کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت طاهانت می باشد

Copyright © 2008 U.S.C All rights reserved. Developed by :F.Ahmadian-H.Naderi